Nadchodzące wystawy to doskonała okazja dla artystów, aby zaprezentować swoje dzieła sztuki i zyskać większą widownię. W Polsce organizowane są liczne wystawy, na których można obejrzeć dzieła artystyczne z różnych dziedzin sztuki. Poniżej przedstawiamy kilka nadchodzących wystaw w Polsce:

Wystawa "Impresje", Muzeum Narodowe w Warszawie - wystawa prezentująca dzieła polskich impresjonistów, takich jak Józef Pankiewicz, Leon Wyczółkowski czy Stanisław Masłowski. Wystawa odbędzie się w dniach 15 czerwca - 30 września 2023 roku.

Wystawa "Portrety", Muzeum Sztuki w Łodzi - wystawa prezentująca portrety autorstwa polskich artystów, takich jak Xawery Dunikowski, Wojciech Weiss czy Zofia Stryjeńska. Wystawa odbędzie się w dniach 1 lipca - 30 września 2023 roku.

Wystawa "Zbigniew Dłubak - fotografia", Muzeum Sztuki Nowoczesnej w Warszawie - wystawa prezentująca fotografie Zbigniewa Dłubaka, jednego z najważniejszych przedstawicieli polskiej sztuki lat 60. i 70. XX wieku. Wystawa odbędzie się w dniach 1 sierpnia - 30 października 2023 roku.

Wystawa "Widzialne i niewidzialne. Sztuka w czasach pandemii", Muzeum Narodowe w Krakowie - wystawa prezentująca dzieła artystów, które powstały w czasach pandemii. Wystawa odbędzie się w dniach 1 września - 30 listopada 2023 roku.

Wystawa "Złoty wiek holenderskiej sztuki", Muzeum Narodowe w Poznaniu - wystawa prezentująca dzieła holenderskich mistrzów malarstwa, takich jak Rembrandt, Vermeer czy Frans Hals. Wystawa odbędzie się w dniach 1 października - 31 grudnia 2023 roku.

Informujemy, że nasza strona pełni rolę pośrednika i umożliwia zakup biletów na powyższe wystawy. Zachęcamy do skorzystania z naszej platformy i zapewniamy szybką i wygodną obsługę transakcji.

Mamy przyjemność poinformować, że na naszej stronie dostępny jest kod rabatowy "Wiosna10", który daje 10% zniżki na bilety na wystawy. Aby skorzystać z kodu rabatowego, należy wprowadzić go w odpowiednim polu podczas składania zamówienia biletów. Zachęcamy do skorzystania z tej okazji!

Na ArtNurt znajdziesz liczne artykuły o sztuce, artystach i ich dziełach. Publikujemy także kalendarium nadchodzących wystaw, przydatne informacje na temat domów aukcyjnych oraz porady dla kolekcjonerów. Zapraszamy do regularnego śledzenia naszych aktualności.